پیام سرپرست هلدینگ فولاد متیل مجتبی مهدیان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

           سرپرست مدیریت هلدینگ فولاد متیل در پیامی 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی رابه تمامی فعالان عرصه روابط عمومی به ویژه مدیران و کارکنان روابط عمومی در مجموعه هلدینگ فولاد متیل تبریک گفت.

اهمیت جایگاه روابط عمومی  در عصر ارتباطات  و در دورانی که اطلاع‌ رسانی در همه عرصه‌ها پیشتازاست، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات  و شرکت‌ها  و دوامشان  در عرصه‌ها  و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است . دراهمیت وظیفه و جایگاه روابط عمومی همین بس که مولا علی (ع) در فرمان خود به مالک اشتر ، او را به افکار عمومی مردم توجه می دهند و افکار توده مردم را تکیه گاه دین و جامعه اسلامی  بر می شمرند .

روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

 بدینوسیله ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه روابط عمومی به ویژه مدیران و کارکنان روابط عمومی در مجموعه هلدینگ فولاد متیل تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان سلامت و توفیق در خدمتگزاری به ملت شریف ایران را خواهانم.